Site Rengi

Yoldan çıkıp ağaca çarptı …

Yoldan çıkıp ağaca çarptı …
24.11.2021
A+
A-

Almanya’nın Mülheim an der Ruhr şehrinde şehir içinde yaralanmalı trafik kazası meydana geldi.

Almanya’nın KRV eyaleti, Mülheim an der Ruhr şehrinde bulunan Düsseldorfer Caddesi üzerinde, Feldmann otobüs durağının karşısında dün saat 14:15 sıralarında bir trafik kazası meydana geldi. Mülheim Saarn istikametine seyir eden 50-55 yaşlarında ki kadın sürücü nedeni henüz açıklanmayan bir şekilde yoldan çıkarak, yol kenarında bulunan ağaca çarptı.

Mülheim plakalı olan tek kapılı binek otomobilin kazanın etkisi ile hava yastıklarının açıldığı ve aracı kullanan kadının kaza sonrasında araçtan inemediği görüldü. Kaza yerine birden çok itfaiye aracı, güvenlik görevlisi ve sağlık görevlisi geldi. Sağlık görevlilerinin ve itfaiye görevlilerinin müdahalesi ile kadın araçtan çıkarılarak, ambulansa alındı. Kadının ilk muayenesi ambulansta yapıldı.

Polis olay yerinde görgü şahitlerini dinleyerek, kaza yerinde incelemelerde bulundu. Yaralı kadın ambulans ile hastaneye sevk edilirken, kaza nedeni ile bir süreliğine aksayan trafik, daha sonra kontrollü olarak tek şerit üzerinden trafiğe açıldı. Kaza yerinde hafif hasarlı iki araç daha göründü ancak kazanın meydana gelmesinde herhangi bir ilgilerinin olup, olmadığı polisin detaylı incelemesinden sonra belli olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.