Site Rengi

Torununun gözleri önünde nehre atladı! Küçük kız gözyaşlarına boğuldu

Adana’da torununun gözü önünde Seyhan Nehri’ne atlayarak intihar girişiminde bulunan Feride C.’yi (40) arkadaşı A.B. kurtardı. Baygınlık geçiren Feride C., hastaneye kaldırılırken, gözyaşlarına boğulan torunu Rabia Nur K.’yi (3) polis ekipleri  sakinleştirdi.

Torununun gözleri önünde nehre atladı! Küçük kız gözyaşlarına boğuldu
29.06.2020
A+
A-

Olay, merkez Yüreğir ilçesine bağlı Sinanpaşa Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre Feride C., arkadaşı A.B. ve torunu Rabia Nur K. ile birlikte Seyhan Nehri kıyısındaki Kuva-yi Milliye Parkı’na geldi. Burada bir süre oturan Feride C., torunuyla birlikte suları çekilmiş olan nehir yatağına indi. Feride C., bir anda “Bu hayattan çok sıkıldım, yaşamak istemiyorum” diyerek torununun gözü önünde kendisini suya bıraktı. Feride C.’nin intihar girişimini gören arkadaşı A.B. ise şok yaşadı. Bu sırada nehir kenarında balık tutanlar, durumu polise bildirdi.

TORUNUNU POLİS SAKİNLEŞTİRDİ

Feride C.’yi sudan çıkması için ikna etmeye çalışan A.B. en sonunda tutup kendisi çıkardı. Feride C.’nin korkarak ağlayan torunu Rabia Nur K.’yi de olay yerine gelen polis ekipleri sakinleştirdi.

Baygınlık geçiren Feride C., sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalesinin ardından Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılırken, torunu Rabia Nur K. ise annesi Burcu K.’ye teslim edildi.

Anneanne torununun gözleri önünde ölmek istedi, çocuk gözyaşlarına boğuldu
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.