Site Rengi

Spor adamı ve gazeteci Metin Vural hayatını kaybetti …

Spor adamı ve gazeteci Metin Vural hayatını kaybetti …
13.05.2021
A+
A-

Uzun yıllardır Almanya’da çıkmakta olan Turkuaz Gazetesi’nde spor müdürlüğü görevinde bulunan, aynı zamanda futbol hakemi ve antrenör kimliği ile de çevresi tarafından çok sevilen 53 yaşındaki Metin Vural korona virüse yenik düştü. Bir süredir tedavi gördüğü Almanya’nın KRV eyaleti, Neuss kentinde ki Neuss hastanesinde dün (12.05.2021 – Çarşamba) hayata gözlerini yumdu.

Yıllar önce Hatay’dan Almanya’ya gelerek, mesleğini icra eden ve ikamet ettiği Neuss kenti ve çevresi tarafından çok sevilen basın kartı sahibi olan Vural, 15 yılı aşkın Turkuaz Gazetesi’nin spor müdürlüğünü yaptı. 25 yıldır Almanya’da amatör liglerde hakem olarak düdük çaldı. ATFF – Avrupa Türk Futbol Federasyonu kurucularından da olan Metin Vural, bir ay önce yakalandığı korona virüse yenik düştü. Son 10 gündür Neuss hastanesinde yoğun bakımda tedavi altına alınan Metin Vural, yapılan tüm müdahalelere rağmen, hayata tutunamayarak, yaşamını yitirdi. Vural’ın vefat haberi ailesini ve sevenlerini yasa boğdu. Vural

Cenazesi Neuss’ta defnedilecek

Merhum Metin Vural’ın cenazesi, 19 Mayıs 2021 tarihinde saat 12.00’de salgın tedbirleri dikkate alınarak kılınacak cenaze namazı sonrası, Neuss Mezarlığında yer alan Müslüman Mezarlığına defnedilecektir.

Bağımsız Objektif olarak, genç yaşta yaşamını yitiren Metin Vural’a Allah’tan rahmet, kederli Ailesine, efradına, basın ve spor camiasına sabr-ı cemiller niyaz ederiz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.