Site Rengi

Soylu’dan çok sert tepki: Saygı Öztürk’ün bu yazısı namussuzluktur

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, gazeteci Saygı Öztürk’e bugünkü yazısı nedeniyle çok sert tepki gösterdi. Bakan Soylu, “İnsanlık görevimi yapıyorum. Saygı Öztürk’ün bu yazısı namussuzluktur” dedi. Bakan Soylu, öğle saatlerinde Twitter hesabından bir paylaşım daha yaptı ve “CHP’li kadınlara rica ediyorum. Yazıyı okusunlar.” ifadeleri kullandı.

Soylu’dan çok sert tepki: Saygı Öztürk’ün bu yazısı namussuzluktur
19.06.2020
A+
A-

Bugün Sözcü Gazetesi’nde yer alan Saygı Öztürk’ün “Trabzon böyle bir yükseliş görmedi” yazısı nedeniyle İçişleri Bakanı Süleyman Soylu sert tepki gösterdi.

Bakan Soylu, AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu ve eşi Ali Ayvazoğlu ile ilgili yazıyı da paylaşarak şunları yazdı:

“İnsanlık görevimi yapıyorum. Saygı Öztürk’ün bu yazısı namussuzluktur. Bahar Hanım ahlaklı, faziletli bir kadındır. Ali Beye minnettarız Trabzon turizmini ayağa kaldırdı.

Bugünden sonra bu namus düşmanını kim muhatap alırsa, gözümde aynı namussuzluğun ortağıdır, haysiyet celladıdır”

İçişleri Bakanı Süleyman Soyludan çok sert tepki: Saygı Öztürkün bu yazısı namussuzluktur

BAKAN SOYLU’DAN BİR TEPKİ DAHA

Bakan Soylu, öğle saatlerinde ise yeni bir paylaşım daha yaptı.

Soylu, Bir insan, namusunu sokakta bulmamıştır. Saygı Öztürk, bir bürokratik atamaya değil; Bir kadının namusuna iftira atmaktadır.  CHP Grup Başkan Vekili @enginozkoc ahlaksızlığı ve iftirayı savunuyor. CHP’li kadınlara rica ediyorum. Yazıyı okusunlar.” ifadelerini kullandı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soyludan çok sert tepki: Saygı Öztürkün bu yazısı namussuzluktur
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.