Site Rengi

İstanbul’daki şiddetli fırtına sırasında canlı yayında korku dolu anlar! Muhabir kanlar içinde kaldı…

İstanbul Beşiktaş’ta fırtına ve dolu anlarını canlı yayında aktaran A Haber muhabiri Melis Coşan fırtınada aldığı darbe sonucu hafif şekilde yaralandı. Dehşet anları görüntülere böyle yansıdı.

İstanbul’daki şiddetli fırtına sırasında canlı yayında korku dolu anlar! Muhabir kanlar içinde kaldı…
24.06.2020
A+
A-

İstanbul’da şiddetli fırtına etkili olurken o anları canlı yayında izleyicilere aktaran A Haber muhabiri zor anlar yaşadı. Şiddetli fırtınanın etkisi ile ağaçtan kopan dal parçasının kafasına çarpması ile yaralanan muhabir canlı yayında korku dolu anlar yaşadı.

A Haber muhabiri Melis Coşan canlı yayında yaşadığı zor anları şu  sözlerle anlattı:

“Biz Beşiktaş’tayız. Burada durmakta oldukça zorlanıyoruz. Çok fazla dolu yağışı var. Yollar adeta göle döndü şu an. Sadece 3 dakika içinde yollar bu hale geldi. Trafik kilitlendi, araçlar ilerleyemiyor. Şu an yayın yapmak çok zor, hem sağanak hem dolu yağışı var. Gözümü açamıyorum. Şu an kafamıza ağaç düştü.”

A HABER MUHABİRİ: ŞU AN GAYET SAĞLIKLIYIM

A Haber muhabiri Coşan sosyal medyadan sağlık durumu ile ilgili bir açıklama yaptı. Coşan açıklamasında “Arkadaşlar gayet iyiyim arayan soran herkese çok teşekkür ederim. Korkulacak bir şey yok dikiş atıldı şu an gayet sağlıklıyım. Fotoğrafta görüldüğü gibi güzel doktorlarımız hemen müdahalesini yaptı” ifadelerini kullandı.

Son dakika haberi: İstanbuldaki şiddetli fırtına Canlı yayında korku dolu anlar, muhabir kanlar içinde kaldı...
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.