Site Rengi

Dünyayı şoke eden cinayet! Belçika’nın F1 yöneticisi kocası tarafından öldürüldü

Formula 1 dünyası kan donduran bir cinayet haberiyle sarsıldı. Belçika’nın Formula 1 yöneticisi Nathalie Maillet, kocası tarafından vahşice katledildi. Cinayetin sebebi kocasının Maillet’nin kariyerini ve kendisini kıskanması olarak açıklandı.

Dünyayı şoke eden cinayet! Belçika’nın F1 yöneticisi kocası tarafından öldürüldü
18.08.2021
A+
A-

Belçika’da işlenen bir çifte cinayet ve intihar vakası manşetlere taşınınca sadece ülkeyi değil dünyayı sarstı. Belçika’nın Formula 1 yöneticisi Nathalie Maillet, kendisini kıskanan kocası tarafından öldürüldü.

51 yaşındaki Nathalie Maillet, Belçika’nın Gouvy şehrindeki evinde silahla vurulmuş olarak bulundu. Maillet’nin yanında sevgilisi olduğu iddia edilen 53 yaşındaki Ann Lawrence Durviaux da vardı.

Belçika polisinin yaptığı açıklamada Nathalie Maillet’nin kocası Franz Dubois, karısını ve sevgilisini yatakta birlikte gördükten sonra önce iki kadını sonra da kendisini vurdu.

Dünyayı şoke eden cinayet Belçika’nın F1 yöneticisi kocası tarafından öldürüldü

Savcılık açıklamasında ise şu ifadeye yer verildi: Saat 00.10’da iki kadın ve bir erkeğin cesetleri Gouvy’deki bir evde bulundu. Üç kişi de aldıkları silah yaralarıyla ölmüştü.

The thoughts of everybody at Aston Martin Cognizant F1 Team are with the grieving family and friends of Nathalie Maillet.

Nathalie was CEO at Circuit de Spa Francorchamps and a highly respected figure in the sport.

Her loss will be felt by the entire motorsport community. 💚 https://t.co/GokEfSaY0Y

Cinayetin Franz Dubois’nın kendi silahıyla işlendiği düşünülüyor.

Cinayete kurban giden Maillet ile Durviaux’nun bir süredir sevgili olduğu iddia ediliyor. Polis, cinayette kıskançlık üzerinde dursa da bunun sebebi iki kadının sevgili olmasından ziyade kocasının kariyerini kıskanması sebebiyle işlendiği düşünülüyor.

Dünyayı şoke eden cinayet Belçika’nın F1 yöneticisi kocası tarafından öldürüldü

17 yıldır evli olan çiftin bu konuda sıkıntılar yaşadığı ve Nathalie Maillet’nin hem F1 pilotu hem de yöneticisi olarak gösterdiği başarıların, aynı sektörde çalışan ve bu başarıların yanına bile yaklaşamayan kocası Franz Dubois tarafından kıskanıldığı ülke yerel basınında en çok konuşulan konulardan biri.

Descanse en paz, Nathalie…

It is with great sadness that the F4 Spanish Championship has learned of the sad passing of Nathalie Maillet, General Manager of the Circuit de Spa-Francorchamps. pic.twitter.com/SOMN9bh58l

Formula 1 camiası dünya çapında tanınan ve sevilen yöneticilerinin ölümünün ardından sosyal medyadan sayısız masajlarla Nathalie Maillet’ye olan sevgilerini paylaştı.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.