Site Rengi

Çetinkaya yeniden başkan seçildi …

Çetinkaya yeniden başkan seçildi …
22.06.2020
A+
A-

Mülheimer FC 1997 yaptığı olağan genel kurulda, mevcut başkan Celal Çetinkaya ile “yola devam” dedi …

Murat Ali Blach – Mülheim an der Ruhr

Almanya’nın KRV eyaleti Mülheim an der Ruhr şehrinin ilk Türk futbol kulübü olan ve bu yıl Landesliga’ya yükselen Mülheimer FC 97 olağan genel kurulunu yaptı.

Genel kurul kulübün lokalinde Korona Virisü tedbirleri çerçevesinde, fiziki mesafe kurallarına uyularak gerçekleştirildi.

Genel kurul başlangıcında mevcut külüp başkanı olan Celal Çetinkaya bir konuşma yaparak „Bugüne gelinceye kadar yanımızda olan ve desteğini veren herkese gönülden teşekkür ediyorum. Landesliga’ya yükselme başarısını gösteren takımımızı, antrönerlerimizi ve teknik heyetimizi kutluyorum. Genel kurulun hayrlı olmasını diliyorum.“ dedi.

Genel kurul külüp mali bilgilerinin açıklanması ve kabule sunulması ile devam etti. Mevcut yönetim aklandıktan sonra seçime geçildi. İlk olarak divan kurulu oluşturuldu. Divan kurulunda Ahmet Karagüzel, İbrahim Toptaş, Celal Demircan ve Serdar Yüregil yer aldı. Divan başkanı olarak Celal Demircan seçildi ve divanın kabulu oy birliği ile kabul edildi.

Divan başkanı Celal Demircan mevcut tüzüğü okudu ve seçim yöntemlerini açıkladı. Delegelerin geneli yönetimin liste yöntemi ile seçilmesini istedi. Bunun üzerine divan başkanı seçime girmek isteyen listeleri ve önerileri aldı. Delegeler oy birliği ile mevcut başkan Celal Çetinkaya’nın yeniden aday olmasını isteyince, Celal Çetinkaya hazırladığı listeyi divan kuruluna sundu. Başka bir listede olmayınca Celal Çetinkaya ve listesi oy birliği ile tekrar 2 yıllığına yönetime seçildiler.

Celal Çetinkaya yeni yönetim kurulu ile …Celal Çetinkaya’nın oluşturduğu yeni yönetim kurulunda şu isimler yer aldı. Celal Çetinkaya (Başkan) Bülent Göksu (İkinci Başkan) Şakir Akın, Oğuz Bahar, Tamer Tekin, Efkan Demircan.

Yönetim kurulunun oluşumu ve kabulünden sonra bir de denetleme kurulu için atama yapıldı ve Murat Şener, Hakan Karakılıç, Muhammer Tekin delegelerinde kabulü ile görevlendirildiler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.