Site Rengi

Ahmet Kıranlıoğlu’nun sır ölümü …

İntihar mı etti, yoksa öldürüdü mü?

Ahmet Kıranlıoğlu’nun sır ölümü …
04.01.2021
A+
A-

Üç gündür kayıptı, cansız bedeni bulundu.

Ahmet intihar mı etti, öldürüldü mü?

• Üç gündür kayıp olan ve kendisinden haber alınamayan aslen Erzincanlı olduğu belirtilen 24 yaşında ki Ahmet Kıranlıoğlu ne yazık ölü bulundu. Kıranoğlu’nun cansız bedeninin nehirde bulunmuş olması kafalarda soru işaret oluşturdu.

• Kıranlıoğlu’nun ilk olarak kullandığı aracı Poll’de Rodenkirchen köprüsü altında terkedilmiş olarak bulundu. Aracın bulunmasından sonra polis detaylı araştırma başlattı. Kısa zaman sonra farklı farklı bilgiler gelmeye başladı. Bilgiler ne yazık umutları tüketti ve Ahmet Kıranlıoğlu’nun ölü olarak bulunduğu bilgisi geldi.

• Gelen bilgilere göre Kıranlıoğlu’nun cansız bedeni nehirden çıkarıldı. Yer konusunda ise net bilgi alınamadı. Bir bilgi Neuss’da çıktığını belirtirken, bir başka bilgi Köln-Porz’da Ren Nehri’nden çıkarıldığı yönünde idi.

• Ahmet Kıranlıoğlu’nun cansız bedeni otopsi için resmi makamlarca alındı. Polis olayın cinayet mi, intihar mı olduğunu bulabilmesi için otopsi istedi ve olayın aydınlatılması için araştırdığı belirtildi.

• Bağımsız Objektif olarak merhum Ahmet Kıranlıoğlu’na Canab-ı Allah’tan rahmet, geride bırakmış olduğu kederli ailesine ve sevenlerine sabr-ı cemiller diliyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.