Site Rengi

24 Kasım’da evden çıktı, bir daha geri dönmedi

24 Kasım’da evden çıktı, bir daha geri dönmedi
28.11.2021
A+
A-

İbrahim C. ‘nin hayatından endişe ediliyor … Polis halktan yardım istedi.

• Almanya’nın KRV Eyaleti, Stadt Mülheim an der Ruhr şehrinde yaşayan ve 24. Kasım gününde evden çıktıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamayan İbrahim C.’nin hayatından endişe ediliyor. Yakınları sosyal medya hesaplarında İbrahim C.’nin fotoğraflarını paylaşarak, görenlerin kendilerine haber vermesi için talepte bulunuyorlar.

İbrahim C. ‘nin bulunması için polis halktan destek bekliyor.

• Mülheim an der Ruhr’dan İbrahim C. 24 Kasım Çarşamba sabahından beri kayıp. Bugüne kadar yapılan kapsamlı aramalar ne yazık şimdiye kadar başarısız oldu. Polis şimdi halktan kaybolan İbrahim C.’nin aranmasına yardımcı olabileceğini umuyor.
• 59 yaşındaki İbrahim C. en son Çarşamba günü saat 11:30 sıralarında akrabaları tarafından görüldü. Polise göre, Martinstrasse’deki evinden çıktı ve Mellinghofer Strasse’deki Sparkasse’yi ziyaret etti. Sonrasında da bir daha görülmedi.
• Polis arama sırasında özel eğitimli köpekler kullandı. Şehirdeki yerel ulaşım ve taksi şirketlerinin çalışanlarına sordu. Olumlu bir sonuç çıkmadı.
• Polis İbrahim C.’nin bulunabilmesi ya da halkında bilgi edinilebilmesi için halka soruyor: Adamı kim tanıyor ve nerede olduğu hakkında bilgi verebilir? Kaybolan kişinin yaklaşık 1.70 boyunda, kırlaşmış gri renkte saçları ve güçlü bir yapıya sahip olduğu söyleniyor.
• Yine ailesinin polise verdiği bilgiye göre İbrahim C.’nin kaybolduğu gün üzerine siyah ceket, mavi gömlek, mavi kazak ve kot pantolon giymişti.
• Kayıp kişiyi gören ya da her hangi bir bilgisi olanların 110 numaralı telefonu arayarak bilgi vermeleri isteniyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.